В ОДУВС відбулась презентація Програми UPSHIFT в О...
В ОДУВС відбулась презентація Програми UPSHIFT в Одеській та Миколаївській областях
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_9da25c4bae.jpg&w=2048&q=100)
Актив клубу медіації університету взяв участь у презентації Програми UPSHIFT в Одеській та Миколаївській областях, що реалізується ГО “Потрібні тут” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії.
Координаторка програми Upshift в Одеській та Миколаївській області в ГО “Потрібні Тут”, національна суперменторка Галіцина Олена та асистентка програми Upshift в ГО “Потрібні Тут” – Єрмак Тетяна представили можливості, алгоритм реалізації та успіхи діючих проєктів для молоді.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_2326b53e63.jpg)
“Є над чим подумати!” – саме з такими словами учасники завершили зустріч під сигнал тривоги.
“Що ВАС, як молодь, турбує?”, “Кого б покликав у свою команду/або членом чієї команди хочеш бути?”, “Реалізація якої ідеї принесла б тобі щастя?” – питання, відповіді на які мають визначити наступні кроки.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_8b259fa8f5.jpg)
Команда програми Upshift чекає саме твою ідею!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_cef3f179d1.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_0bf8262ef5.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_2dcc2c704c.jpg)
1317 січня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024