В ОДУВС проведено зустріч з молодшими командирами ...

В ОДУВС проведено зустріч з молодшими командирами всіх факультетів вишу

В ході спілкування з курсантами завідувач відділення моніторингу ВКЗ полковник поліції Анатолій Десятник наголосив на необхідності дотримання етичних вимог поведінки під час навчання та поза ним, збереження позитивного іміджу поліції, виконання статутних вимог взаємовідносин між курсантами.

Начальник відділу організації служби майор поліції Олександр Оберемок звернув увагу присутніх на дотримання Положення про організацію внутрішнього розпорядку в Одеському державному університеті внутрішніх справ, недопущення порушень однострою поліцейського та сумлінне виконання обов’язків молодших командирів з урахуванням безпекової складової.

Начальник відділу організації служби майор поліції Олександр Оберемок

Психолог відділу психологічного забезпечення ВКЗ Вікторія Дубіняк обговорила з курсантами вплив психоемоційних станів і самодисципліни на рівень успішності та рівень ефективної комунікації як запоруку доброзичливих міжособистісних стосунків та згуртованості у колективі.

Завідувач відділення моніторингу ВКЗ полковник поліції Анатолій Десятник

Наші курсанти

Психолог відділу психологічного забезпечення ВКЗ Вікторія Дубіняк (зправа)