В ОДУВС пройшли навчання поліцейські підрозділів р...

В ОДУВС пройшли навчання поліцейські підрозділів режиму та технічного захисту інформації НПУ

14 травня в Одеському державному університеті внутрішніх справ завершили короткострокове підвищення кваліфікації поліцейські підрозділів режиму та технічного захисту інформації Національної поліції України.

За період навчання слухачі вивчали акценти, які необхідно зробити працівникам РСП під час перевірки наявності секретних документів, виробів та інших матеріальних носіїв секретної інформації. Також додатково звернено увагу на основні питання надання, переоформлення та скасування допуску до державної таємниці, проблемні питання щодо режимних приміщень, пропускний та внутрішньообʼєктовий режим.

Не залишились поза увагою й інші важливі та актуальні теми діяльності режимно-секретних підрозділів.

Сертифікати про успішне завершення короткострокового підвищення кваліфікації поліцейським вручив проректор університету полковник поліції Максим Корнієнко.