В ОДУВС презентовано звіт соціологічного дослідження
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_22676e4929.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні в залі Вченої ради ОДУВС у змішаному (офлайн та онлайн) форматі відбулася презентація звіту соціологічного дослідження, проведеного в рамках проєкту Еразмус+ «Ненасильницькі практики виховання: досвід ЄС» № 101127420 — Non-violent EPEUE — ERASMUS – JMO – 2023 – HEI – TCH – RSCH.
Після вітального слова ректора університету Дмитра Швеця звіт було презентовано командою проєкту в складі:
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_0f45bf6a6c.jpg)
Олени Ковальової, кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника, доцента;
Костянтина Пальшкова, кандидата політичних наук, доцента;
Наталі Харченко, кандидата психологічних наук;
Олени Князєвої, кандидата соціологічних наук.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_015da52d47.jpg)
Члени команди розповіли присутнім про проєкт Non-violent EPEUE, методику, соціальний контекст дослідження, досвід батьків і практику застосування методів виховання та дисциплінування дітей, установки одеситів щодо методів виховання дітей, поділилися висновками та рекомендаціями тощо.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_a95c865090.jpg)
На заході були присутні представники громадськості, міжнародних організацій, місцевого самоврядування, закладів освіти, Головного управління Національної поліції в Одеській області та здобувачі освіти.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_4d3c436234.jpg)
Згодом на сторінці репозитарія ОДУВС буде розміщено повний звіт соціологічного дослідження на українській та англійській мовах. Посилання на звіт буде розміщено на сторінках проєкту Non-violent EPEUE у Facebook, Twitter і Telegram.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_bd91c37261.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_01b820c9e9.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_556f2d4594.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_7bd8098aae.jpg)