В ОДУВС обговорили кримінально-правові, кримінолог...

В ОДУВС обговорили кримінально-правові, кримінологічні та кримінально-виконавчі заходи попередження злочинності

24 листопада в Одеському державному університеті внутрішніх справ кафедрою кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Кримінально-правові, кримінологічні та кримінально-виконавчі заходи попередження злочинності».

Напрямами роботи було визначено :

1. Проблеми кваліфікації окремих кримінальних правопорушень: реалії сучасності.

2. Особливості запобігання злочинності в умовах воєнного стану.

3. Пенітенціарна система України: ризики та шляхи їх подолання.

У роботі конференції взяли участь понад 100 провідних науковців, практичних працівників, магістрів, студентів та курсантів закладів вищої освіти України.

Учасники конференції обговорили актуальні на сьогодні питання, а саме: проблеми удосконалення редакції ст.111-1 КК України в частині правильного визначення санкцій ч.1 та 2; проблеми кваліфікації кримінальних правопорушень та запобігання їм в умовах воєнного стану; пробаційний нагляд як новий вид покарання та інші.