В ОДУВС нагородили переможців вікторини, проведено...

В ОДУВС нагородили переможців вікторини, проведеної в рамках проєкту Еразмус+

Сьогодні в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулося нагородження переможців вікторини, яку було проведено за участі здобувачів освіти - учасників проєкту Еразмус+ «Ненасильницькі практики виховання: досвід ЄС» № 101127420 – Non-violent EPEUE, який реалізується в університеті.

Перше місце за результатами вікторини посіла студентка Одеського педагогічного фахового коледжу Анастасія Думенко, друге місце посів студент ОДУВС Нікіта Шипрінський, а третє – дісталося студентці коледжу Владиславі Каракатиці.

Нагадаємо, що з нагоди Дня Європи командою проєкту Non-violent EPEUE було проведено вікторину за участі здобувачів освіти - учасників проєкту, під час якої вони мали можливість продемонструвати та закріпити отримані протягом навчального модуля знання.