В Одеському державному університеті внутрішніх спр...

В Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочалося навчання на курсах довузівської підготовки для майбутніх вступників!

news-photo

 

В Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочали роботу курси довузівської підготовки для майбутніх вступників щодо підготовки до складання національного мультипредметного тесту з української мови, історії України, іноземної мови, математики та вступного випробування (перевірка рівня фізичної підготовки).

 

Перший проректор університету полковник поліції Сергій Братель привітав майбутніх вступників з початком навчання та побажав їм підвищити свій рівень знань і в подальшому показати високі результати під час складання національного мультипредметного тесту та вступних випробувань в університеті. Окремо було наголошено про початок подачі електронних заявок на Порталі для кандидатів на навчання у закладах вищої освіти МВС України та необхідних документів для вступу за державним замовленням.

 

 Майбутні вступники

 

Начальник відділу довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників Оксана Юрочко ознайомила абітурієнтів з особливостями проходження навчання та розкладом занять курсів довузівської підготовки.

 

Начальник відділу довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників Оксана Юрочко

 

Майбутнім вступникам доведено правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога».

 

Перший день проведення занять на курсах довузівської підготовки пройшов для абітурієнтів активно, пізнавально та цікаво, окрім здобутих знань, майбутні вступники ознайомилися з матеріально-технічною базою університету.

 

Навчання на підготовчих курсах допоможе майбутнім абітурієнтам поповнити, систематизувати та упорядкувати знання із загальноосвітніх предметів та вирішити завжди важке питання вибору майбутньої професії.

 

Майбутні вступники

 

 

Майбутні вступники

 

Перевірка рівня фізичної підготовки
Перевірка рівня фізичної підготовки

 

Перевірка рівня фізичної підготовки