В Одесі стартувала Всеукраїнська акція «16 днів пр...

В Одесі стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

24 листопада в м. Одеса відбувся старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Метою є привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, ґендерно зумовленого насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Учасники акції

Одеським державним університетом внутрішніх справ спільно з Консультативною Місією Європейського Союзу було розпочато проведення соціального експерименту «Що обереш ти?», який буде тривати протягом акції.

Метою експерименту є визначення рівня толерантності населення до різних проявів домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також підвищення рівня небайдужості громадськості та обрання безпечних стратегій втручання у дані ситуації задля припинення випадків насильства та підтримки постраждалих осіб.

Захід відбувся за участю представників Одеської міської ради, ГУНП в Одеській області та УПП в Одеській області, громадських організацій, спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, БПД та ЗМІ.