В’ячеслав Андрусик: Далі планую купити автомобіль,...

В’ячеслав Андрусик: Далі планую купити автомобіль, їздити та насолоджуватися життям (ВІДЕО)

29-річний В’ячеслав Андрусик, випускник Автошколи для осіб з інвалідністю ОДУВС, успішно склав практичний іспит в ТСЦ МВС та отримав посвідчення водія.

В’ячеслав Андрусик родом із Сумської області, служив у морській піхоті. Поранення отримав на Херсонському напрямку в грудні минулого року. Внаслідок мінно-вибухової травми В’ячеславу було ампутовано нижню кінцівку.

«Про функціонування в ОДУВС Автошколи для осіб з інвалідністю дізнався з Інтернету, так як, маючи таке поранення, шукав можливість навчатися на спеціалізованому автомобілі, - розповідає випускник Автошколи. – Навчання проходило дуже результативно, гарні інструктори, все мені показували і дуже допомагали».

- Хочу сказати, що відкриття Автошкіл для осіб з інвалідністю - дуже важлива ініціатива, тому що це дає можливість попрактикуватися і краще зрозуміти, який саме автомобіль потрібний, аби мати змогу вільно пересуватися містом, - додав В’ячеслав Андрусик.