Урочисті заходи до Дня Соборності
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_b4dc85971f.jpg&w=2048&q=100)
22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності УНР та проголошення Акта Злуки українських земель. Кожного року в цей день Україна відзначає День Соборності.
З цієї нагоди в ОДУВС відбулось урочисте шикування. Привітав особовий склад ректор університету полковник поліції Дмитро Швець.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_748dc674f7.jpg)
– Державна позиція, яка була визначена у 1919 році Актом злуки, визначає і сьогоднішню нашу історію та наше майбутнє, яке, на жаль, формується через призму боротьби за нашу незалежність та територіальну цілісність. Саме в єдності – сила українського народу, сила правоохоронних органів, Збройних сил України, кожного з нас. Переконаний, що в такій єдності, ми обов’язково досягнемо нашої Перемоги і будемо жити у вільній незалежній українській державі, – зазначив очільник вишу.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_1360afce61.jpg)
До Дня Соборності України, разом з керівниками міста та області, ректор університету Дмитро Швець взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_edaf3ebce5.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_fd5cd6be0a.jpg)