Урочисті заходи до Дня Соборності...

Урочисті заходи до Дня Соборності

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності УНР та проголошення Акта Злуки українських земель. Кожного року в цей день Україна відзначає День Соборності.

З цієї нагоди в ОДУВС відбулось урочисте шикування. Привітав особовий склад ректор університету полковник поліції Дмитро Швець.

– Державна позиція, яка була визначена у 1919 році Актом злуки, визначає і сьогоднішню нашу історію та наше майбутнє, яке, на жаль, формується через призму боротьби за нашу незалежність та територіальну цілісність. Саме в єдності – сила українського народу, сила правоохоронних органів, Збройних сил України, кожного з нас. Переконаний, що в такій єдності, ми обов’язково досягнемо нашої Перемоги і будемо жити у вільній незалежній українській державі, – зазначив очільник вишу.

До Дня Соборності України, разом з керівниками міста та області, ректор університету Дмитро Швець взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.