Урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_c7856633d9.jpeg&w=2048&q=100)
Сьогодні, 21 листопада, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось урочисте шикування з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.
Після урочистого підняття Державного Прапора, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто, проявляючи мужність, вірність і героїзм, поклав своє життя за волю, єдність і незалежність України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_aa807367ef.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_f535c38186.jpeg)
«Кожен із вас це приклад для всіх, для нашого суспільства. На вас покладаються великі надії і великі сподівання – відстоювання європейських цінностей, захист прав і свобод громадян, територіальної цілісності нашої держави», – звернувся до курсантів ректор університету Дмитро Швець.
Привітав майбутнє поповнення лав Національної поліції України й начальник УКЗ ГУНП в Одеській області майор поліції Віталій ЧЕБАН.
Також з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи ректор ОДУВС взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні в однойменному сквері на проспекті Шевченка.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_da05a7ec26.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_c4ca30e879.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_2cb4bd7eda.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_928a15425e.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_6d9fd362a4.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_3b43c2ab90.jpeg)