Урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи...

Урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось урочисте шикування з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Після урочистого підняття Державного Прапора, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто, проявляючи мужність, вірність і героїзм, поклав своє життя за волю, єдність і незалежність України.

Покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні

«Кожен із вас це приклад для всіх, для нашого суспільства. На вас покладаються великі надії і великі сподівання – відстоювання європейських цінностей, захист прав і свобод громадян, територіальної цілісності нашої держави», – звернувся до курсантів ректор університету Дмитро Швець.

Привітав майбутнє поповнення лав Національної поліції України й начальник УКЗ ГУНП в Одеській області майор поліції Віталій ЧЕБАН.

Також з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи ректор ОДУВС взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні в однойменному сквері на проспекті Шевченка.

Урочисте підняття Державного Прапора

Виступає ректор ОДУВС, полковник Дмитро ШВЕЦЬ