До університету завітали учні Одеського ліцею № 10...

До університету завітали учні Одеського ліцею № 10

Робота з молоддю, зокрема у напрямі виховного та профорієнтаційного аспектів, в Одеському державному університеті внутрішніх справ продовжується і активно розвивається. 29 травня в університеті відбулась зустріч з учнівською молоддю Одеського ліцею № 10.

Юні дівчата та хлопці ознайомились з умовами вступу до закладу вищої освіти, діяльністю центру медіації, відвідали музей історії та мультимедійний тир.

Із зацікавленістю юнаки та юначки знайомились з експозиціями та стендами музейного простору, утворення яких, як і робота щодо системного оновлення фондів, є справою усього колективу закладу.

З гарним дружнім настроєм залишаючи університет, учні ліцею домовились з працівниками про нові просвітницькі та профорієнтаційні зустрічі, тому що в Одеському державному університеті внутрішніх справ молодь завжди отримує багато корисної та цікавої інформації!