Укладено Меморандум про співпрацю з Дніпропетровсь...

Укладено Меморандум про співпрацю з Дніпропетровським науково-дослідним інститутом судових експертиз

Ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець та директор Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Сергій Розумний уклали Меморандум про співпрацю.

Директор Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Сергій Розумний

Документ передбачає консолідацію зусиль Сторін для розвитку освітніх, наукових та інформаційних зв’язків, обмін досвідом для подальшого розвитку цивільного, кримінального судочинства, розгляду справ про адміністративні правопорушення в Україні, підвищення рівня правової культури населення та сприяння в підготовці кваліфікованих кадрів з метою формування високопрофесійних представників юридичної професії.

Присутні сторони

Основними завданнями Меморандуму є:

формування у молоді світогляду та правового мислення;

вдосконалення та практичне застосування теоретичних знань студентами та працівниками ОДУВС, вивчення судової практики та особливостей її формування, опанування новими техніками правозастосування;

підвищення престижу юридичної професії та права у суспільства;

реалізація спільних заходів та проєктів.

Проректор ОДУВС Максим КОРНІЄНКО