Укладено меморандум про співпрацю ОДУВС з ГО «Моло...

Укладено меморандум про співпрацю ОДУВС з ГО «Молодіжна рада Одеської області»

Сьогодні, 2 листопада, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець та голова ГО «Молодіжна рада Одеської області» Юліана Назо уклали меморандум про співпрацю.

Метою цього Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на захист законних соціальних, економічних, культурних та інших інтересів громадян України будь-яким законним способом.

Для досягнення мети Меморандуму сторони домовилися про співпрацю за такими напрямами, як:

– організація та проведення спільних волонтерських заходів;

– організація спільних заходів з правничої освіти населення та підвищення рівня його правничої культури спільно з юридичною клінікою Університету;

– надання експертної консультативної та іншої необхідної допомоги у процесі діяльності сторін, спрямованої на досягнення мети цього Меморандуму;

– розроблення та розповсюдження інформаційних матеріалів (буклетів, плакатів тощо), необхідних для спільної роботи в рамках Меморандуму.

Проректор університету Вячеслав Крикун

Підписання Меморандуму