Участь студентів ОДУВС у заході в рамках Всеукраїн...

Участь студентів ОДУВС у заході в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

30 листопада студенти інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у заході в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Привернути увагу до проблеми домашнього насильства допомогла інсталяція «Любов – це повага». Помаранчеві силуети символізують постраждалих від домашнього насильства та демонструють, що кривдниками та постраждалими може бути будь-хто.

Мета інформаційно-просвітницького заходу для мешканців м. Одеси – привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження та підвищення рівня обізнаності громадян.

З вітальним словом до присутніх звернулись: народна депутатка України Юлія ДІДЕНКО, лідерка «Зе!Жінки» у м. Одеса Світлана МОРАІТЕС та помічниця ректора університету з гендерної політики Любов БЕРЕЗОВЕНКО.

Окрім цього, студенти університету провели профорієнтаційну роботу серед мешканців м. Одеса.