Участь студентів ОДУВС у заході в рамках Всеукраїн...
Участь студентів ОДУВС у заході в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_7f8ca7d3cb.jpeg&w=2048&q=100)
30 листопада студенти інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у заході в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
Привернути увагу до проблеми домашнього насильства допомогла інсталяція «Любов – це повага». Помаранчеві силуети символізують постраждалих від домашнього насильства та демонструють, що кривдниками та постраждалими може бути будь-хто.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_57dcd18787.jpeg)
Мета інформаційно-просвітницького заходу для мешканців м. Одеси – привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження та підвищення рівня обізнаності громадян.
З вітальним словом до присутніх звернулись: народна депутатка України Юлія ДІДЕНКО, лідерка «Зе!Жінки» у м. Одеса Світлана МОРАІТЕС та помічниця ректора університету з гендерної політики Любов БЕРЕЗОВЕНКО.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_b2abab8d15.jpeg)
Окрім цього, студенти університету провели профорієнтаційну роботу серед мешканців м. Одеса.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_dfdb183119.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_d4b90888d5.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_0afb7a42d4.jpeg)
901 грудня, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024