Участь представниці ОДУВС у студентській науково-п...

Участь представниці ОДУВС у студентській науково-практичний конференції в м. Львів

19 жовтня 2023 року слухач магістратури 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування старший лейтенант поліції Яблоновська Анастасія взяла участь студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми міжнародного та європейського права. Погляд молодих вчених», яка проводилась в м. Львів. У рамках відзначення 20-ліття кафедри європейського права Факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка, а також 30-ліття Української асоціації міжнародного права.

Учасники конференції

До участі у конференції були запрошенні судді Європейського суду з прав людини.

За підсумками участі у студентській науково-практичній конференції слухач магістратури Одеського державного університету внутрішніх справ отримала сертифікат.

Представники Європейського суду з прав людини