Участь представниць ОДУВС у презентації Центру пра...

Участь представниць ОДУВС у презентації Центру правової допомоги «ACCREDO»

28 листопада команда Центру медіації Одеського державного університету внутрішніх справ взяла участь у презентації Центру правової допомоги «ACCREDO», який розпочав діяльність на базі Благодійного фонду ВМС України.

Метою заходу було висвітлення основних напрямків діяльності Центру, виявлення актуальних питань правового захисту та налагодження плідної співпраці.

До участі у заході долучилися представниці та представники Сил оборони, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та закладів вищої освіти (Інститут Військово-Морських Сил НУ “ОМА”, Одеський державний університет внутрішніх справ, Військово-морський ліцей).

Велику увагу під час обговорення було приділено нагальним питанням юридичного супроводу наших Захисників та Захисниць у різних галузях права, вирішенню трудових, цивільних та сімейних спорів у судовому порядку та за допомоги процедур примирення (медіація).