Участь представниць ОДУВС у IV Одеській жіночій конференції «Відновлення та локалізація миру крізь призму порядку денного «Жінки, мир, безпека»
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_fb3e7fb11c.jpeg&w=2048&q=100)
18 жовтня 2023 року відбулася IV Одеська жіноча конференція «Відновлення та локалізація миру крізь призму порядку денного «Жінки, мир, безпека»
У конференції взяли участь професорка кафедри адміністративної діяльності поліції майор поліції Олена КОВАЛЬОВА та помічниця ректора з гендерної політики Любов БЕРЕЗОВЕНКО.
З вітальним словом до учасників та учасниць конференції звернулись: заступник Одеського міського голови Павло Вугельман, уповноважена Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Марія Попова, заступниця Одеського міського голови Світлана Бедрега.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_e4d1d4fd89.jpeg)
Конференція була проведена за наступними темами дискусійних платформ:
– «Стратегія та кроки для виконання зобов’язань з локалізації порядку денного «Жінка, Мир, Безпека» на місцевому рівні»;
– «Жіноче обличчя війни»;
– «Діалог щодо післявоєнного відновлення та розбудова життя», модераторкою даної платформи виступила Олена КОВАЛЬОВА.
Також по відеозв’язку до учасників форуму звернулися керівниця Українського жіночого фонду Олеся Бондар та радниця з гендерних питань місії Європейського Союзу (КМЕС) Анне Макі-Рахкова.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_a31212491f.jpeg)
Крім того, учасники приєдналися до акції з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, метою якої є популяризація правил безпеки під час міграції.
Акція проводиться в рамках інформаційної кампанії «ПРИДИВИСЬ» та спонукає поміркувати над ризиками експлуатації, звертає увагу на необхідність виваженого ставлення до привабливих, на перший погляд, пропозицій роботи чи житла.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_899f592aaf.jpeg)
До участі у конференції долучились депутати рад усіх рівнів, представники Одеської обласної та районних державних адміністрацій, структурних підрозділів Одеської міської ради, представники Одеської обласної Коаліції «1325», громадських організацій та ЗМІ.