Участь представників ОДУВС в тренінгах з основ кіб...

Участь представників ОДУВС в тренінгах з основ кібергігієни у рамках спільного проєкту ОБСЄ та Міністерства внутрішніх справ України

У період з 12 по 14 жовтня у Івано-Франківській області відбулося проведення тренінгів з основ кібергігієни.

Тренінги відбулися у рамках спільного проєкту ОБСЄ та Міністерства внутрішніх справ України «Посилення спроможностей національних партнерів для зміцнення кіберстійкості».

В якості тренера у заході взяла участь професор кафедри адміністративної діяльності поліції ОДУВС кандидат юридичних наук майор поліції Олена Ковальова, а також активну участь взяли здобувачі вищої освіти Одеського державного університету внутрішніх справ.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернувся директор Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Олександр ТАРАСЕНКО.

Директор Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Олександр ТАРАСЕНКО

Представники університету разом з учасниками заходу мали змогу дізнатися про основні положення та напрями кібергігієни, а також правила поводження у соцмережах й поширення інформації у кіберпросторі.

Представники університету разом з учасниками заходу

Наприкінці заходу кожен учасник отримав сертифікат.

Вручення сертифікатів

Загальне фото учасників