Участь представників ОДУВС в Міжнародній науково-п...

Участь представників ОДУВС в Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання підготовки дисертацій в умовах воєнного стану»

30 вересня 2023 року заступник директора інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ, к.ю.н., доцент Ірина РИЖЕНКО разом із завідувачем кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, д.ю.н., професором Олегом ШКУТОЮ прийняли участь в Міжнародній науково-практичній конференції, на якій було розглянуто: «Актуальні питання підготовки дисертацій в умовах воєнного стану». Модератором та організатором наукового заходу виступив кандидат юридичних наук, доцент, академік, віцепрезидент Науково-дослідного інституту публічного права Андрій БОРОВИК.

Під час конференції було промовлено ряд доповідей, які несли за собою обґрунтування питань щодо академічної відповідальності закладів вищої освіти, підготовку фахівців вищої кваліфікації в академічних установах в умовах воєнного стану, можливість участі науковців-українців у грантових програмах Франції, та питання щодо участі у міжнародних стажуваннях та підвищеннях кваліфікації у Словаччині.

За результатами роботи конференції науково-педагогічні працівники отримали сертифікати.

Вручення сертифікатів

Учасники конференції