Участь представника ОДУВС у тренінгу «Карʼєрне консультування молоді в молодіжних центрах»
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_01826d0892.jpeg&w=2048&q=100)
З 10 по 12 листопада інспектор відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення ОДУВС Павло Пересунько взяв участь у тренінгу «Карʼєрне консультування молоді в молодіжних центрах», який пройшов в м. Київ. Захід відбувся у межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом, Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International, Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_ee841812f4.jpeg)
Программа заходу включала:
– ознайомлення з основними карʼєрними питаннями молоді;
– підвищення рівня обізнаності в новітніх методах карʼєрного консультування;
– тренерські сесії;
– тренінги та практичні сценарії роботи з молоддю;
– практичне планування та підготовка заходів для молоді по темі карʼєрного консультування.
Надані знання учасникам під час лекційних сесій та практичних занять засвідчені відповідним сертифікатом.
Отримані знання планується використовувати у профорієнтаційній роботі.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_5ae107ac03.jpeg)