Участь науковиць університету у тренінгу з процесу...

Участь науковиць університету у тренінгу з процесуального інтерв’ю

З 15 по 17 листопада завідувач кафедри кримінального процесу та криміналістики ОДУВС д.ю.н., професор Ганна Тетерятник та професор кафедри загальноправових дисциплін Херсонського факультету ОДУВС д.ю.н., професор Віра Галунько взяли участь у навчальній програмі “Процесуальне інтерв’ю. Basic для викладачів вищої освіти” за програмою розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки уряду Японії.

Тренерами виступили представники прокуратури, НАБУ, закладів вищої освіти, організації JustGroup, яка опікується питаннями кримінальної юстиції.

Понад 20 учасників тренінгу з вишів зі всієї України ознайомилися та відпрацювали на практичних вправах навички з процесуального інтерв’ю. Це інноваційний людиноцентриський підхід до отримання інформації під час проведення досудового розслідування, який зарекомендував себе як ефективний інструмент у роботі багатьох закордонних правоохоронних органів та сьогодні апробовується вітчизняними.

Впровадження таких сучасних методик у навчальний процес є важливим для підготовки висококваліфікованих правоохоронців.

Учасники навчальної програми