Участь курсантів ОДУВС у тренінгу з питань гендерн...

Участь курсантів ОДУВС у тренінгу з питань гендерно зумовленого насильства

В рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ОДУВС разом з ад’юнктом докторантури та аспірантури підполковником поліції Ольгою КОРЖЕНКО взяли участь у тренінгу з питань гендерно зумовленого насильства.

Тренінг провела Загоровська Маргарита, кар’єрна радниця проєкту «ВОНА хаб» у м. Одеса. Спікерка розповіла про різноманітні стереотипи щодо гендеру та навела приклади.

Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ОДУВС

Присутні обговорювали питання важливості протидії гендерному насильству, яке є порушенням прав людини і загрозою для здоров’я та безпеки.

«Ми вдячні організаторам за цікаву та корисну зустріч, яка допомогла нам розвинути наші гендерні компетенції та підвищити свідомість про важливість боротьби з насильством», – підсумували захід курсанти вишу.

Загальне фото учасників