Участь курсанта ОДУВС у тренінгу «Протидія торгівл...

Участь курсанта ОДУВС у тренінгу «Протидія торгівлі людьми в Україні. Національний механізм взаємодії суб’єктів»

Курсант 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Олександр Чупринюк взяв участь у тренінгу «Протидія торгівлі людьми в Україні. Національний механізм взаємодії суб’єктів»

Метою тренінгу є підвищити спроможність учасників ефективно протидіяти торгівлі людьми, розвинути їх компетенції у запобіганні цим злочинам та налагодити координацію зусиль різних структур на локальному рівні.

Учасники тренінгу

Під час тренінгу учасники та учасниці опрацювали наступні теми:

– ситуація щодо торгівлі людьми в Україні та світі;

– основні дефініції, причини та наслідки торгівлі людьми;

– вразливість населення в умовах війни;

– національне та міжнародне законодавство щодо протидії торгівлі людьми;

– особливості ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми, групи ризику;

– торгівля людьми в контексті трудової міграції;

– особливості надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, їх потреби, мультидисциплінарний підхід;

– діти, як специфічна категорія постраждалих від торгівлі людьми;

– національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми: основні принципи, компоненти, повноваження суб’єктів;

– попередження торгівлі людьми, соціальний діалог.

Теми тренінгу

Тренінг проходив 09-12 жовтня 2023 року у місті Чернівці.

Захід проводився в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед» за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Загальне фото учасників