Участь представниць ОДУВС у тренінгу «Світова прак...

Участь представниць ОДУВС у тренінгу «Світова практика Локальних Комітетів Миру в реаліях війни в Україні»

news-photo

У період з 4 по 7 червня слухачки магістратури ОДУВС Єлизавета ВІЛЬСЬКА та Діана ШИМКО взяли участь у тренінгу «Світова практика Локальних Комітетів Миру в реаліях війни в Україні», організованому ГО «Регіональне об’єднання молоді».

 

Протягом чотирьох днів учасники заходу ознайомилися з новітніми інструментами подолання конфліктів та налагодження діалогу в своїх громадах, зокрема, через формування локальних Комітетів Миру; навчилися створювати Локальні Комітети Миру та залучати громади до їхньої роботи задля ефективного вирішення конфліктів та запобігання проявам насильства, таким як мова ненависті, дискримінація, гендерна нерівність тощо. 

 

 

Також учасники дізналися, як будувати толерантне суспільство, сприяти суспільному діалогу та знаходити порозуміння з новими членами їхньої спільноти з числа ВПО.

 

 

Захід проводився в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед» за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів МЗС Німеччини.