Участь у тренінгу «Посилення спроможностей націона...

Участь у тренінгу «Посилення спроможностей національних партнерів для зміцнення кіберстійкості»

У період з 3 до 6 квітня старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу кандидат юридичних наук Ігор Биков взяв участь у тренінгу «Посилення спроможностей національних партнерів для зміцнення кіберстійкості» для тренерів з основ кібергігієни.

Професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності кандидат юридичних наук, доцент майор поліції Олена Ковальова є сертифікованим тренером з основ кібергігієни та була залучена до вказаного тренінгу в якості спікера.

Тренінг проходив в рамках Програми підтримки ОБСЄ для України та був спрямований на посилення освітнього потенціалу закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які входять у сферу діяльності МВС України, та надання їх працівникам знань і навичок викладання основ кібергігієни.

Під час тренінгу були розглянуті наступні модулі:

- захист персональних даних;

- безпека мобільних пристроїв;

- шкідливе програмне забезпечення;

- фізична безпека;

- убезпечення від неправдивих повідомлень;

- соціальна інженерія;

- безпечне користування мережею інтернет;

- безпечне користування електронною поштою;

- безпека користування електронною поштою;

- реагування на інциденти безпеки інформації.