Участь студенток ОДУВС в тренінгу “Демократія чере...
Участь студенток ОДУВС в тренінгу “Демократія через дії”

В м. Одеса з 19-21 січня відбувся 3-денний тренінг “Демократія через дії”, в якому взяли участь студентки 5 групи 1 курсу спеціальність “Право”.
Навіть після закінчення вивчення курсу “Демократія: від теорії до практики” студентки продовжують цікавитися проблемами демократії та поглиблювати свої знання з питань громадянської участі на рівні громади, області, держави.

Курс громадянської освіти “Демократія через дії” створений Міжнародною Фундацією виборчих систем (IFES) у партнерстві з ГО “Боротьба за права”.
1226 січня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ15 червня, 2026
Діалог з ветеранами11 червня, 2026
Підсумкове засідання науково-практичного клубу "Адвокатура"11 червня, 2026

