Участь професора ОДУВС в тренінгу з міжнародного гуманітарного права
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_9633b77bc2.jpg&w=2048&q=100)
У період з 4 до 5 лютого 2024 року професор кафедри адміністративної діяльності поліції ОДУВС Юрій Павлютін взяв участь у тренінгу на тему “Особливості викладання міжнародного гуманітарного права в умовах міжнародного збройного конфлікту”.
Навчання охопило широкий спектр питань, серед яких:
– висвітлення принципів та основних категорій міжнародного гуманітарного права;
– ризики та виклики, які виникають під час їх викладання в умовах повномасштабного міжнародного збройного конфлікту.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_f1dcb248f9.jpg)
Під час тренінгу учасники активно дискутували про зміни у формах та методах навчання, необхідність адаптації до сучасних викликів, а також про відповідальність за порушення міжнародного гуманітарного права. Особлива увага була приділена ролі інформаційних ресурсів у процесі викладання, структурі курсів з міжнародного гуманітарного права, а також важливій ролі Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця та їх діяльності в умовах міжнародного збройного конфлікту.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_2a4cce4b7a.jpg)
Тренери:
Тимур Короткий, віце-президент Української асоціації міжнародного права, радник президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідний науковий співробітник Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України», кандидат юридичних наук, доцент;
Наталія Хендель, дослідниця Женевської академії міжнародного гуманітарного права та прав людини, кандидатка юридичних наук, доцентка;
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_7ea11b338f.jpg)
Дмитро Кириченко, головний фахівець з міжнародного гуманітарного права Товариства Червоного Хреста України;
Руслана Болкун, головна фахівчиня з міжнародного гуманітарного права Товариства Червоного Хреста України;
Аркадій Дабагян, сертифікований тренер із МГП;
Денис Блонський, сертифікований тренер із МГП.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_4f387010e3.jpg)
Цей досвід відкрив нові перспективи для подальшого розвитку методик викладання міжнародного гуманітарного права в ОДУВС.