Участь професора ОДУВС в тренінгу з міжнародного г...

Участь професора ОДУВС в тренінгу з міжнародного гуманітарного права

У період з 4 до 5 лютого 2024 року професор кафедри адміністративної діяльності поліції ОДУВС Юрій Павлютін взяв участь у тренінгу на тему “Особливості викладання міжнародного гуманітарного права в умовах міжнародного збройного конфлікту”.

Навчання охопило широкий спектр питань, серед яких:

– висвітлення принципів та основних категорій міжнародного гуманітарного права;

– ризики та виклики, які виникають під час їх викладання в умовах повномасштабного міжнародного збройного конфлікту.

Під час тренінгу учасники активно дискутували про зміни у формах та методах навчання, необхідність адаптації до сучасних викликів, а також про відповідальність за порушення міжнародного гуманітарного права. Особлива увага була приділена ролі інформаційних ресурсів у процесі викладання, структурі курсів з міжнародного гуманітарного права, а також важливій ролі Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця та їх діяльності в умовах міжнародного збройного конфлікту.

Тренери:

Тимур Короткий, віце-президент Української асоціації міжнародного права, радник президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідний науковий співробітник Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України», кандидат юридичних наук, доцент;

Наталія Хендель, дослідниця Женевської академії міжнародного гуманітарного права та прав людини, кандидатка юридичних наук, доцентка;

Дмитро Кириченко, головний фахівець з міжнародного гуманітарного права Товариства Червоного Хреста України;

Руслана Болкун, головна фахівчиня з міжнародного гуманітарного права Товариства Червоного Хреста України;

Аркадій Дабагян, сертифікований тренер із МГП;

Денис Блонський, сертифікований тренер із МГП.

Цей досвід відкрив нові перспективи для подальшого розвитку методик викладання міжнародного гуманітарного права в ОДУВС.