Участь представників ОДУВС в ретроспективному кіно...

Участь представників ОДУВС в ретроспективному кінопоказі про Соборність України в історії південної України

Соборність України в контексті локальної історії південної України продемонстрували на спеціальному ретроспективному кінопоказі Південний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті, Veterans HUB ODESA та ГО Центр розвитку сучасної культури.

Прикладами історії Ханської України, життєпису видатного уродженця Одещини Євгена Чикаленка та драматичним і мотиваційним сюжетом перебування Головнокомандувача УПА Романа Шухевича в Одесі – автори продемонстрували загальноукраїнську парадигму соборності і єдності в різні історичні періоди.

Захід відвідали разом з ветеранами російсько-української війни курсанти і студенти Одеського державного університету внутрішніх справ. Після кожного з фільмів відбувалися обговорення. Все буде Україна! Разом!