Участь представників ОДУВС в ретроспективному кінопоказі про Соборність України в історії південної України
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_7724a2735f.jpg&w=2048&q=100)
Соборність України в контексті локальної історії південної України продемонстрували на спеціальному ретроспективному кінопоказі Південний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті, Veterans HUB ODESA та ГО Центр розвитку сучасної культури.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_aa6d2ab649.jpg)
Прикладами історії Ханської України, життєпису видатного уродженця Одещини Євгена Чикаленка та драматичним і мотиваційним сюжетом перебування Головнокомандувача УПА Романа Шухевича в Одесі – автори продемонстрували загальноукраїнську парадигму соборності і єдності в різні історичні періоди.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_5e70678295.jpg)
Захід відвідали разом з ветеранами російсько-української війни курсанти і студенти Одеського державного університету внутрішніх справ. Після кожного з фільмів відбувалися обговорення. Все буде Україна! Разом!