Участь представників Одеського державного універси...

Участь представників Одеського державного університету внутрішніх справ в саміту «Прогресильні освітяни 2023»

2–3 грудня 2023 року заступник директора інституту права та безпеки ОДУВС к.ю.н., доцент І.М. Риженко, професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС к.ю.н., професор А.С. Беніцький та доцент кафедри теорії та історії держави і права ОДУВС к.ю.н., доцент К.Є. Пальшков прийняли участь в саміту «Прогресильні освітяни 2023».

На саміті взяли участь близько трьохсот представників закладів вищої освіти України. Було проведено публічні дискусії на тему:

«Чергові освітні нововведення: синхронізація чи до побачення?»;

«Як підсилити освітян та студентів на місцях та не втратити тих, хто за кордоном…»

майстер-клас «Voise Up для освітян. Як бути почутим»

та інші освітні заходи.

На дискусійному майданчику виступили представники освітньої спільноти України, Німеччини, США. Серед учасників саміту були Фелікс Гетт (директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Республіці Молдова), Олександр Хименко (керівник Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти) та інші.