Участь представниці ОДУВС в майстерні «Управління ...
Участь представниці ОДУВС в майстерні «Управління конфліктами та розбудова довіри на деокупованих територіях»
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_786fe03ede.jpg&w=2048&q=100)
Координатор Центру медіації університету Поліна Балтаджи взяла участь у експертній майстерні «Управління конфліктами та розбудова довіри на деокупованих територіях», яка відбулась за ініціативи КМЄС 1 березня 2024 р. у м. Київ.
Десять українських експертів взяли участь у заході, спрямованому на обговорення конфліктного менеджменту та побудову довіри. Деокуповані території потребують комплексного спільного підходу до врегулювання соціальних конфліктів на місцевому рівні.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_1d66b6fbe6.jpg)
Безпосередньою метою зустрічі стало обговорення загального підходу та попереднього плану дій, що містить низку перших кроків для подальшого розвитку цілісного погляду та співпраці у даному питанні.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_b4c5d51545.jpg)
904 березня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024