Участь молодих вчених ОДУВС у Всеукраїнській науково-практичній конференції для здобувачів вищої освіти та молодих учених
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_d7382d9f53.jpg&w=2048&q=100)
21 березня 2024 року у Військовій академії (м. Одеса) у змішаному форматі успішно пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція для здобувачів вищої освіти та молодих учених. Тема заходу: «Національна безпека України в умовах воєнного стану: проблеми та шляхи їх вирішення».
Науково-практична конференція була організована Військовою академією (м. Одеса). Співорганізаторами заходу виступили: Міністерство освіти і науки України, Міністерство оборони України, Одеський державний університет внутрішніх справ, Інститут Військо-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» та Рада молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_693894a822.jpg)
На конференції з привітальним словом виступили організатори та поважні гості, серед яких:
Денис ЛІСОВЕНКО, заступник начальника академії з наукової роботи – начальник науково-організаційного відділу кандидат технічних наук доцент полковник;
Володимир МІРНЕНКО, директор Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України доктор технічних наук професор Заслужений працівник освіти України;
Таїса АБОЗІНА, заступник директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації;
Наталія ДОМБРОВАН, начальник відділу організації наукової роботи Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук підполковник поліції;
Олександра ШАГОВА, голова Ради молодих вчених Військової академії, член Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації кандидат педагогічних наук, доцент кафедри, працівник ЗСУ.
Представники з усієї країни взяли участь у жвавих дискусіях та обговореннях найактуальніших питань військової безпеки. Обговорили актуальні проблеми освіти та професійної підготовки фахівців у секторі безпеки України. Конференція збагатила наукове середовище новими ідеями та сприяла поглибленню співпраці між молодими вченими.
У пленарному та секційному засіданні взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ:
Ігор БИКОВ, кандидат юридичних наук адвокат, викладач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу Одеського державного університету внутрішніх справ, голова Ради молодих вчених Одеського державного університету внутрішніх справ, член Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації;
Іван КАБАКЧЕЙ, курсант факультету підготовки фахівців підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ;
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_bb1da0d674.jpg)
Єлизавета ВІЛЬСЬКА, слухач магістратури Одеського державного університету внутрішніх справ;
Владислав ХАБЄЄВ, студент інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ;
Даніїл ХІЛОБОК, курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_d6a3383f1c.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_ebf569a54a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_3729166865.jpg)