Участь молодих вчених ОДУВС у Всеукраїнській науко...

Участь молодих вчених ОДУВС у Всеукраїнській науково-практичній конференції для здобувачів вищої освіти та молодих учених

21 березня 2024 року у Військовій академії (м. Одеса) у змішаному форматі успішно пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція для здобувачів вищої освіти та молодих учених. Тема заходу: «Національна безпека України в умовах воєнного стану: проблеми та шляхи їх вирішення».

Науково-практична конференція була організована Військовою академією (м. Одеса).  Співорганізаторами заходу виступили: Міністерство освіти і науки України, Міністерство оборони України, Одеський державний університет внутрішніх справ, Інститут Військо-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» та Рада молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації.

На конференції з привітальним словом виступили організатори та поважні гості, серед яких:

Денис ЛІСОВЕНКО, заступник начальника академії з наукової роботи – начальник науково-організаційного відділу кандидат технічних наук доцент полковник;

Володимир МІРНЕНКО, директор Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України доктор технічних наук професор Заслужений працівник освіти України;

Таїса АБОЗІНА, заступник директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації;

Наталія ДОМБРОВАН, начальник відділу організації наукової роботи Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук підполковник поліції;

Олександра ШАГОВА, голова Ради молодих вчених Військової академії, член Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації кандидат педагогічних наук, доцент кафедри, працівник ЗСУ.

Представники з усієї країни взяли участь у жвавих дискусіях та обговореннях найактуальніших питань військової безпеки. Обговорили актуальні проблеми освіти та професійної підготовки фахівців у секторі безпеки України. Конференція збагатила наукове середовище новими ідеями та сприяла поглибленню співпраці між молодими вченими.

У пленарному та секційному засіданні взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ:

Ігор БИКОВ, кандидат юридичних наук адвокат, викладач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу Одеського державного університету внутрішніх справ, голова Ради молодих вчених Одеського державного університету внутрішніх справ, член Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації;

Іван КАБАКЧЕЙ, курсант факультету підготовки фахівців підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ;

Єлизавета ВІЛЬСЬКА, слухач магістратури Одеського державного університету внутрішніх справ;

Владислав ХАБЄЄВ, студент інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ;

Даніїл ХІЛОБОК, курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ.