Участь курсантів ОДУВС у Зимовій школі з протидії ...

Участь курсантів ОДУВС у Зимовій школі з протидії злочинності у сфері торгівлі людьми

У рамках спільного проєкту ОБСЄ та МВС України «Посилення спроможності Національної поліції України у розслідуванні злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, у тому числі вчинених з використанням кібертехнологій» у період з 20 по 22 лютого в с. Татарів Івано-Франківської області відбулося проведення Зимової школи з протидії злочинності у сфері торгівлі людьми.

Курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування та Херсонського факультету ОДУВС взяли участь у заході.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернувся керівник програми підтримки ОБСЄ для України П‘єр Боссан.

Учасники заходу мали змогу ознайомитись з основними тенденціями та викликами у сфері протидії торгівлі людьми; отримати знання щодо документування вказаних злочинів, зокрема з використанням комп’ютерних технологій; опрацювати новели законодавства; підвищити рівень обізнаності щодо форм, причин і наслідків торгівлі людьми; сформувати навички ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми.