Тривають бінарні практичні заняття для курсантів у...

Тривають бінарні практичні заняття для курсантів університету

З метою вдосконалення практичних навичок поводження з різними видами озброєння, що використовується та застосовується підрозділами Національної поліції України, кафедрою вогневої підготовки ОДУВС продовжується проведення бінарних практичних занять для курсантів університету, в рамках вивчення навчальної теми: «Дії працівників поліції щодо застосування вогнепальної зброї у типових та екстремальних ситуаціях».

Адже саме під час практичних занять поліцейські отримують можливість відпрацювати здобуті знання в умовах, максимально наближених до реальних.

Окрім цього, курсанти напрацьовують навички надання домедичної допомоги в польових умовах, що в майбутньому дасть їм змогу бути більш впевненими та кваліфікованими в разі необхідності надання такої допомоги в реальних ситуаціях.