Триває робота Школи молодших командирів в ОДУВС...

Триває робота Школи молодших командирів в ОДУВС

22 жовтня відбулась зустріч з молодшими командирами – курсантами 1 курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції НПУ та факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування НПУ.

На заході було розкрито тематику щодо дотримання дисципліни і законності в університеті - за участі керівника відділення моніторингу полковника поліції Анатолія Десятника; управлінських та психологічних особливостей молодшого командира - за участі начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Зої Дмитрук та керівника відділення психологічного забезпечення ВКЗ Ірини Гончарук.

Уповноважена з антикорупційної діяльності ОДУВС Світлана Файчук ознайомила учасників зустрічі з основними антикорупційними нормами та завданнями.

Усі присутні погодились з думкою щодо обов’язкових у молодшого командира лідерських якостей на ціннісній основі та зразкової відповідальності і дисциплінованості.