Тренінг з формування колективної єдності «Ми – одн...
Тренінг з формування колективної єдності «Ми – одна команда»
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_c5b24b97ee.jpeg&w=2048&q=100)
Керівництвом Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ за підтримки відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету організовано та проведено тренінг з формування колективної єдності «Ми – одна команда» для науково-педагогічних працівників та іншого персоналу Херсонського факультету.
Під час заходу завідувачем відділення психологічного забезпечення Іриною Гончарук використовувались прийоми та вправи, спрямовані на підвищення рівня спрацьованості колективу із зазначенням цінності кожного учасника, адже вміння співпрацювати є запорукою успішного колективу!
Херсонський факультет ОДУВС: МИ – ОДНА КОМАНДА!!!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_e0def66e8b.jpeg)
927 листопада, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024