Тренінг для курсантів, спрямований на підвищення групової єдності
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_8a90ebdfb0.jpeg&w=2048&q=100)
З метою створення умов якісної взаємодії в колективі для курсантів 213-го навчального взводу Херсонського факультету був проведений тренінг, спрямований на підвищення групової єдності.
Тренінг було проведено завідувачем відділення психологічного забезпечення Гончарук Іриною разом із куратором взводу – старшим викладачем кафедри загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін Херсонського факультету Пренько Яною.
Програма тренінгу включала в себе виконання завдань, результат яких залежав від вміння взаємодіяти в колективі, рівня міжособистісних відносин та загальногрупових цінностей. Даний захід сприяв не лише кращому розумінню себе та інших, опануванню інструментів усвідомленої взаємодії, розвитку навичок вирішення та попередження конфліктних ситуацій, а й визначенню цінності кожного учасника групи.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_66cd4b65bb.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_e48da3a594.jpeg)
Під час обговорення кожен курсант мав змогу висловити свою думку, що дало змогу зрозуміти власну цінність і важливість в колективі. Тренінг проходив в дружній атмосфері, що сприяє не лише налагодженню взаємовідносин в колективі, а й підвищує результативність групової діяльності та покращує морально-психологічний клімат в навчальному взводі.