Тренінг для курсантів ОДУВС на тему “Гендерна рівність в професійній сфері”
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_d5331fe81c.jpeg&w=2048&q=100)
В рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», координаторкою проєкту “ВОНА хаб” в Одесі Ганною Ільїною і радницею Ольгою Громовою був проведений тренінг для курсантів ОДУВС на тему “Гендерна рівність в професійній сфері”.
Під час заходу учасники зрозуміли важливість гендерної рівності в робочому середовищі, розглянули стратегії для створення більш інклюзивної та рівноправної професійної атмосфери, обмінялися думками та ідеями щодо того, як зробити професійну сферу більш відкритою та рівною для всіх.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_f2ac730d17.jpeg)
Також розповідалося про польського психолога Єжи Мелібруда, який досліджував проблему насильства, виділив чотири основних ознаки, які у сукупності відрізняють насильство від конфлікту: це – перевага сил, порушення прав людини, заподіювання шкоди і свідомість дії. Доведені та роз’яснені основні зміни, які несе Стамбульська Конвенція.
Зосереджено увагу курсантів щодо алгоритму дій правоохоронних органів при виявленні фактів насильства та розглянуті кейси з ознаками домашнього насильства.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_801a057eb0.jpeg)