Тренінгове заняття за участі радниці командувача ВМС ЗСУ та представниці ГО «Десяте квітня»
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_cf0e705b3e.jpg&w=2048&q=100)
21 березня радниця командувача ВМС ЗСУ Яна Тітаренко та представниці ГО «Десяте квітня»: координаторка напрямку з протидії гендерно зумовленому насильству Ганна Круглякова та фахівчиня з питань протидії гендерно зумовленому насильству Вікторія Ткаченко провели тренінгове заняття для здобувачів вищої освіти ОДУВС за темою: «Гендерно зумовлене насильство – порушення прав людини: що треба знати?».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_be1f937bd2.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_4857f15e30.jpg)
Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні.
Під час тренінгу було розглянуто: поняття та види ГЗН, гендерні стереотипи, психологічний аспект роботи з постраждалими від насильства.
Учасники та учасниці активно обговорювали порушені питання, ділилися власними історіями, брали участь у практичних вправах, переглядали навчальні відеоролики.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_d93e974b19.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_f137cbd0cd.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_a1dbd9aeb1.jpg)