Тренери ГО «Асоціація саперів України» провели нав...

Тренери ГО «Асоціація саперів України» провели навчальні сесії для здобувачів вищої освіти та працівників ОДУВС

news-photo

Актуальний аспект навчання студентів та курсантів у сучасному контексті - це проведення занять та отримання знань з профілактики ризиків, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами.

На завершальних практичних заняттях, які проходили в ОДУВС, представники ГО «Асоціація саперів України» Наталія Вібла та Владислав Заболотний ознайомили студентів Інституту права та безпеки з реалізацією проєкту «Розбудова потенціалу в Україні, включаючи нетехнічне обстеження та запобігання ризикам від вибухонебезпечних предметів». 

 

 

Представники університету отримали вичерпну інформацію щодо протипіхотних та протитранспортних мін, включаючи методи їх ідентифікації. Також було розглянуто різні види загроз, зокрема: нерозірвані боєприпаси, залишені боєприпаси, підривники, міни-пастки та саморобні вибухові пристрої. Особливу увагу було приділено впливу мін та вибухонебезпечних предметів, а також попереджувальним знакам. 

 

 

Окрім цього, представникам ОДУВС було надано інформацію щодо основних методів поводження з вибухонебезпечними предметами, правил безпеки при їх виявленні та основних принципів мінної безпеки. Впродовж дня тренерами було проведено 4 сесії зі здобувачами вищої освіти та працівниками університету, в ході яких кожному учаснику було презентовано блокноти та вкладки-пам’ятки з важливою інформацією.