В ОДУВС стартувало навчання спеціалістів із безпек...

В ОДУВС стартувало навчання спеціалістів із безпеки в освітньому середовищі з представниками територіальних громад

Сьогодні, 29 січня, на базі Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ стартувало спеціальне навчання спеціалістів із безпеки в освітньому середовищі з представниками територіальних громад Житомирської та Одеської областей, яке триватиме до 23 лютого.

Проєкт «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі» спрямований на підвищення рівня безпеки в освітньому середовищі, у тому числі запобігання, раннього виявлення, припинення та усунення негативних явищ та їх шкідливих наслідків щодо безпеки учнів, шляхом запровадження та організації діяльності в закладах освіти спеціаліста із безпеки в освітньому середовищі.

Координатором експериментального проєкту є МВС України.

Спеціаліст проходить спеціальне навчання строком до чотирьох тижнів на базі закладу вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління МВС, за програмою, погодженою з МВС, МОН, Національною поліцією та ДСНС.