Заняття за участі представника КМЄС з міжнародного досвіду щодо протидії кіберзлочинності
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_698d39dad6.jpg&w=2048&q=100)
25 січня для науково-педагогічних працівників ОДУВС та курсантів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування було проведено заняття англійською мовою за темою: «Міжнародний досвід щодо протидії кіберзлочинності».
Спікером заходу став cтарший радник з кіберзлочинності КМЄС Kiril Milev.
На лекції були присутні представники КМЄС: Desiree Hufnagl, радниця/тренерка з питань кримінальних розслідувань; Тетяна Бєлєнькая, експерт з регіонального співробітництва.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_9eebc1db5d.jpg)
Окремо Kiril MILEV відмітив важливість положень Convention on Cybercrime (Будапештської конвенції) як міжнародного документу, спрямованого на боротьбу з інтернет-злочинністю та комп’ютерною злочинністю (кіберзлочинністю).
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_4ca1e51c86.jpg)
В ході заняття експерт КМЄС розкрив наступні питання: законодавство у сфері кібербезпеки країн Європейського Союзу; поняття «кібербезпека» та «кіберзлочинність»; структура та функції Europol; структура Європейського центру боротьби з кіберзлочинністю при Europol; заходи запобігання кіберзлочинності.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_4ca1e51c86.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_ee44e6e9f0.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_09027e1816.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_3f986d8049.jpg)