Тематична книжкова виставка до Дня Гідності та Сво...

Тематична книжкова виставка до Дня Гідності та Свободи

news-photo

Щороку 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

 

У цей день вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

 

В бібліотеці ОЦППП «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ розгорнуто тематичну книжкову виставку, присвячену Дню Гідності та Свободи.

 

Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

 

Сьогодні День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят України. Наша держава вже заплатила високу ціну за те, що обрала свободу. Ціна – життя найкращих синів і дочок нашої Батьківщини. Занадто висока ціна!

 

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини і навіть цілих суспільств, народів. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

 

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

 

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

 

У цей величний день ми з гордістю можемо зазначити, що український народ заслуговує на повагу всієї світової спільноти.

 

Слава Україні! Героям слава!

 

Тож, усіх бажаючих ознайомитися з виданнями, представленими на виставці, чекаємо в читальному залі!