Святкові привітання до Дня Святого Миколая...

Святкові привітання до Дня Святого Миколая

До Дня Святого Миколая святкове привітання отримали діти працівників Одеського державного університету внутрішніх справ.

Благодійну інтерактивну програму для малечі влаштував колектив Одеського обласного центру української культури. Привітав дітей і ректор університету Дмитро Швець.

Діти працівників університету

Пісні, інтерактивні ігри та хороводи за участю Святого Миколая, Снігової Королеви та ельфів подарували дітям приємні емоції та позитивні враження, створили незабутню казкову атмосферу свята.

Діти працівників університету

Очільник вишу також вручив нагороди переможцям конкурсу малюнків, який проводився в Одеському державному університеті внутрішніх справ до Дня Збройних Сил України. Дипломи отримали учні Одеського ліцею № 121 Одеської міської ради Євгеній Бойко та Таїсія Стецько.

На завершення свята діти отримали подарунки від Святого Миколая та зробили пам’ятне фото на згадку.

Очільник вишу також вручив нагороди переможцям конкурсу малюнків