Світло різдвяних і новорічних свят продовжує сяяти!
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_0aedd8f221.jpg&w=2048&q=100)
Представники ОДУВС, у межах реалізації проєкту МВС України “Дружня підтримка” і діяльності Школи патріотичного лідерства/волонтерства вишу, відвідали Одеський будинок-інтернат для дітей інвалідів і передали від Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, виробника дитячих іграшок STRATEG https://www.strateg.ua та колективу університету різноформатні настільні ігри для розвитку і розваг.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_cafe104a61.jpg)
Надзвичайна щирість і тепло сердець вихованців закладу залишають у відвідувачів незабутні враження.
Особливо слід відзначити талановито-бездоганні і надзвичайно гарні роботи вихованців, здебільшого це – вишиті хрестиком і бісером сюжети, присвячені рідній Україні!
Також, подарунки отримали і вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації Служби у справах дітей Одеської районної державної адміністрації (с. Троїцьке).
Плани щодо подальших дружніх зустрічей фахівцями/активною молоддю університету та адміністраціями дитячих закладів вже формуються.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_87e97088e0.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_a7628e3ec2.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_f95a475c8d.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_2dd0ce6645.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_17a84009ac.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_8335e19e19.jpg)