Світло різдвяних і новорічних свят продовжує сяяти...

Світло різдвяних і новорічних свят продовжує сяяти!

Представники ОДУВС, у межах реалізації проєкту МВС України “Дружня підтримка” і діяльності Школи патріотичного лідерства/волонтерства вишу, відвідали Одеський будинок-інтернат для дітей інвалідів і передали від Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, виробника дитячих іграшок STRATEG https://www.strateg.ua та колективу університету різноформатні настільні ігри для розвитку і розваг.

Надзвичайна щирість і тепло сердець вихованців закладу залишають у відвідувачів незабутні враження.

Особливо слід відзначити талановито-бездоганні і надзвичайно гарні роботи вихованців, здебільшого це – вишиті хрестиком і бісером сюжети, присвячені рідній Україні!

Також, подарунки отримали і вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації Служби у справах дітей Одеської районної державної адміністрації (с. Троїцьке).

Плани щодо подальших дружніх зустрічей фахівцями/активною молоддю університету та адміністраціями дитячих закладів вже формуються.