Студенти ОДУВС відвідали судове засідання в Господ...
Студенти ОДУВС відвідали судове засідання в Господарському суді Одеської області
Сьогодні, 20 березня, в рамках вивчення дисципліни «Нормотворча діяльність», студенти 1-го курсу магістратури «Право» з навчальною метою відвідали судове засідання в Господарському суді Одеської області.
Після засідання, на тему локальної правотворчості та проблематики оскарження договорів зі студентами поспілкувався головуючий у справі - суддя Олександр ДЕМЕШИН.
Студенти разом із професором Єлизаветою ЛЬВОВОЮ відзначили особливості судової правотворчості, відвідали архів суду, відділ документального забезпечення, відділ статистики, відділ контролю та організаційного забезпечення та поспілкувались із працівниками апарату Господарського суду Одеської області.
2220 березня, 2025
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ08 червня, 2026
Участь представника ОДУВС у змаганнях з адаптивного спорту08 червня, 2026
Делегація ОДУВС відвідала Школу поліції Литви08 червня, 2026

