Студенти ОДУВС відвідали Південно-західний апеляці...

Студенти ОДУВС відвідали Південно-західний апеляційний господарський суд

В рамках договору про співробітництво, укладеного між Одеським державним університетом внутрішніх справ та Південно-західним апеляційним господарським судом, травня студенти 3-го курсу інституту права та безпеки разом із завідувачем кафедри трудового, земельного та господарського права Володимиром Дришлюком завітали до Південно-західного апеляційного господарського суду.

Під часу візиту студенти відвідали два судових засідання під головуванням судді Галини Діброви про стягнення грошових коштів за договором поставки та скаргу на бездіяльність державного виконавця.

Після судових засідань суддя Галина Діброва розповіла про особливості апеляційного провадження в господарському процесі, подання доказів до суду апеляційної інстанції, протидію зловживанню процесуальними правами учасників процесу та інші важливі аспекти судової діяльності.