Студент ОДУВС - переможець чемпіонату світу з годзю-рю карате
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Flarge_cover_8cd6712afb.jpg&w=2048&q=100)
Студент 1-го курсу спеціальності 081 «Право» інституту права та безпеки ОДУВС Дмитро ГОНЧАРУК, у складі національної збірної команди України, взяв участь у Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате серед дорослих, юніорів, юнаків та молодших юнаків, який днями пройшов у м. Щецин (Польща).
У турнірі взяли участь понад 350 найкращих спортсменів з 18 країн світу.
Дмитро посів 1-ше місце у розділі ірікумі-го у віковій категорії 18+ (вагова категорія до 63 кг) та 2-ге місце у розділі ірікумі-дзю в категорії 18+ (-63 кг), тим самим став одразу срібним призером та Чемпіоном Світу.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_ed40ef061c.jpg)
У розділі шобу-куміте Дмитро зайняв 3-тє місце у категорії 18-35 років до 63 кг та у складі команди став бронзовим призером Чемпіонату у віковій категорії 18+ років в абсолютній ваговій категорії.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_53e50f1a12.jpg)
Вітаємо Дмитра з вдалим виступом та зичимо спортсмену успіхів на спортивній арені!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_03b2cdf90d.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_ffce337b6e.jpg)