Спортивне свято зі службового багатоборства...

Спортивне свято зі службового багатоборства

Сьогодні, 4 листопада, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось спортивне свято зі службового багатоборства.

Змагання включали в себе підтягування на поперечині, згинання та розгинання рук на брусах у чоловіків та комплексно-силову вправу і човниковий біг як серед чоловіків, так і серед жінок.

У заходах взяли участь курсанти усіх факультетів вишу і студенти інституту права та безпеки.

Ректор ОДУВС, полковник Дмитро ШВЕЦЬ

За результатами запеклої боротьби:

– 3-тє місце посіла команда факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

– 2-ге місце виборола команда факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

– чемпіоном стала команда факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Учасники змагань

Дякуємо учасникам за неймовірні емоції, а вболівальникам – за підтримку своїх товаришів!