СПОРТСМЕНИ ОДУВС – КРАЩІ НА ЧЕМПІОНАТІ ФСТ «ДИНАМО...

СПОРТСМЕНИ ОДУВС – КРАЩІ НА ЧЕМПІОНАТІ ФСТ «ДИНАМО» УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

news-photo

18-19 жовтня в м. Львів відбувся чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з легкої атлетики за програмою комплексних змагань “Динаміада – 2023” серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ.

У змаганнях взяли участь 11 команд ЗВО.

Учасники змагань

В особистій першості серед чоловіків на дистанції 1000 метрів l місце посів Волкорєзов Віктор, курсант 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

На дистанції 3000 метрів – I місце посів Константінов Олександр, курсант 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

ІІ місце на цій дистанції посів Пересунько Володимир, курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

На дистанції 5000 метрів ІІ-ге місце посів Білий Дмитро, курсант 4-го курсу Херсонського факультету.

У командному заліку:

l місце посіла команда Одеського державного університету внутрішніх справ.

II місце – команда Національного університету цивільного захисту.

III місце – команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та кубками.